Hero Image
...
...
...
Hero Image
swiperleft
swiperright

Gusto Ana Restoran

Galeri

Miramare Beach Hotel de lezzetli yemeklerle Gusto, Ana Restoran olarak hizmet veriyor. Gastronomik bir macerayı, eşsiz lezzetlerle sunuyoruz.
Akdeniz mutfağının ve yöresel lezzetlerin uyumlu karışımına kendinizi bırakın ve lezzetin muhteşem bir senfonisini deneyimleyin.
Ayrıca, Gusto Ana Restoran bünyesinde Mini Gusto Restoranı bulunmaktadır. Burada çocuklarınıza özel hazırlanan yemekler ile, küçük konuklarımız kendi yemeklerini seçebilirler

Diğer Restoran Seçeneklerimiz

Sole Mare

Akdeniz'den ilham alan İtalyan mutfağının lezzetleri ile konukları buluşturan Sole Mare À la Carte restoran, taze el yapımı makarnanın, odun ateşinde pişmiş pizzanın ve diğer İtalyan lezzetlerinin otantik tatlarıyla sizi İtalyan lezzet rüzgaryla karşılar.

Cafe Del Mar

Cafe Del Mar'da A'La Carte restoran hizmeti ile öğle yemeklerinize eşlik ederek, gece yarısına kadar servis edilen lezzetli içeceklerin tadını çıkarın.

Olive A'La Carte

Olive À la Carte restoranda, Ege ve Akdeniz'in en taze ve kaliteli deniz ürünlerinin leziz tatlarını deneyimleyin. Gerçek bir gastronomi adresi olan Olive A'La Carte Restoran ile tatilize yeni deneyimler ekleyin.