...
Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
swiperleft
swiperright

Cafe Del Mar

Galeri

Miramare Beach Hotel içinde bulunan Cafe Del Mar'da A'La Carte restoran hizmeti ile öğle yemeklerinize eşlik edecek lezzetleri keşfedin.
Her zevke hitap eden keyifli yemek menüsüyle, gastronomik lezzetlerle dolu, tatiliniz boyunca muhteşem deneyim yaşayın.
Cafe Del Mar'ın lezzetli içeceklerinin tadını çıkarın. Gece yarısına kadar konuklarımıza hizmet vererek tatil keyfinizi doyasıya yaşamanızı sağlar.

Diğer Restoran Seçeneklerimiz

Olive A'La Carte

Olive À la Carte restoranda, Ege ve Akdeniz'in en taze ve kaliteli deniz ürünlerinin leziz tatlarını deneyimleyin. Gerçek bir gastronomi adresi olan Olive A'La Carte Restoran ile tatilize yeni deneyimler ekleyin.

Sunset Bar

Miramare Beach otelin girişinde bulunan Sunset Bar ile özel olarak hazırlanmış kokteyllerden çay ve kahve çeşitlerine kadar gün boyunca siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. İçeceğinizi alıp konfor ve lezzetin uyumunda harika bir zaman geçirin.

Sole Mare

Akdeniz'den ilham alan İtalyan mutfağının lezzetleri ile konukları buluşturan Sole Mare À la Carte restoran, taze el yapımı makarnanın, odun ateşinde pişmiş pizzanın ve diğer İtalyan lezzetlerinin otantik tatlarıyla sizi İtalyan lezzet rüzgaryla karşılar.