Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
swiperleft
swiperright

Sole Mare A’La Carte

Galeri

Miramare Beach Hotel'de İtalyan mutfağının dünyaca ünlü lezzetleriyle Sole Mare A'La Carte restoran muhteşem lezzetler sunuyor.
El yapımı makarnanın, enfes risotonun, odun ateşinde pişmiş pizzanın ve diğer İtalyan lezzetlerinin otantik tatlarıyla kendinizi İtalyan lezzet rüzgarına bırakın.
Haftanın altı günü kusursuz hizmetin sizi beklediği A'La Carte Restaurant'ın büyüleyici, lüks atmosferiyle tatilinize yeni deneyimler ekleyin.
Lezzet deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için A'La Carte restorana bir defaya mahsus ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Diğer Restoran Seçeneklerimiz

Dolce Bar & Patisserie

Tatlı ve tuzlu lezzetlerin uyum içinde bir araya geldiği, damaklarınızda keyifli bir mutfak deneyimi yaşatan Dolce Bar & Patisserie, anları tatlandıran lezzetler ile tatilinizi güzelleştirecek atıştırmalıklar sunuyor.

Cafe Del Mar

Cafe Del Mar'da A'La Carte restoran hizmeti ile öğle yemeklerinize eşlik ederek, gece yarısına kadar servis edilen lezzetli içeceklerin tadını çıkarın.

Olive A'La Carte

Olive À la Carte restoranda, Ege ve Akdeniz'in en taze ve kaliteli deniz ürünlerinin leziz tatlarını deneyimleyin. Gerçek bir gastronomi adresi olan Olive A'La Carte Restoran ile tatilize yeni deneyimler ekleyin.