Gusto Ana Restoran

Miramare Beach Hotel'in ana restoranı olan Gusto'da, büyüleyici bir mutfak yolculuğuna çıkın. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra Akdeniz lezzetlerinin enfes birleşiminden oluşan restoranımızda eşsiz tadların deneyimini yaşayın.

Olive A'La Carte

Akdeniz ve Ege Denizlerini birleştiren lezzeti Olive A'la Carte restoranda deneyin. Siz değerli misafirlerimize huzurlu açık hava ortamında sunulan en seçkin deniz ürünlerinin tadını çıkarın.

Sole Mare A'La Carte

Sole Mare A'la Carte restoranında İtalyan lezzetlerinin macerasını yaşayın. Taze el yapımı makarnaların, odun ateşinde pişirilen pizzaların ve keyif dolu yeni benzersiz lezzetlerin en seçkin tatları ile buluşmaya hazır olun.

Sunset Bar

Tatiliniz sırasında Miramare Beach Hotel'deki Sunset Bar'da ferahlayın. Tatiliniz için özel olarak hazırlanan alkollü ve alkolsüz içecekleri tadabilirsiniz. Eşsiz lezzetler ile size lezzet şöleni yaşatacak bir lobi bar sizleri bekliyor.

Dolce Bar & Patisserie

Dolce Bar & Patisserie'deki enfes lezzetleri keşfedin. Tatlı ve tuzlu lezzetlerin uyum içinde buluştuğu anları tatlandıran pastanemiz, tatilinizi güzelleştirecek lezzetler sunuyor.

Kumm Beach

Kumm Beach Barda, sahilimizde deniz keyfine ara vermeden içeceklerinizi yudumlayıp lezzetli yemeklerimiz ile güzel zamanlar geçireceksiniz. A'la carte restoran düzenindeki atıştırmalık, bar hizmetinin kolaylığını deneyimleyin.

Cafe Del Mar

Cafe Del Mar'ın lezzetlerini yakalayın. Öğle yemeklerinin sunumu ve gece yarısına kadar servis edilen leziz içeceklerle kendinizi ödün vermeden doyurun. Bu özel mekanda yerel lezzetlerle dolu öğle yemeklerini deneyimleyin.

Disko

Otelimizin diskosunun canlı nabzını deneyimleyin; müzik, dans ve unutulmaz eğlence geceleri için bir araya gelen enerjiye şahit olun.

Nefis Dünya Mutfakları

Uluslararası mutfak lezzetlerinin ön plana çıktığı olağan üstü bir gastronomi macerasına atılın. Kendilerini her tabağa tutkuyla adayan özel şeflerimiz, sizi büyüleyecek ve unutulmaz anılarla ayrılmanızı sağlayacak bir lezzet deneyimi sunuyor.

Gusto Ana Restoran

Keşfet

Olive A'La Carte

Keşfet

Sole Mare A'La Carte

Keşfet

Sunset Bar

Keşfet

Dolce Bar & Patisserie

Keşfet

Kumm Beach

Keşfet

Cafe Del Mar

Keşfet

Disko

Keşfet

Gusto Ana Restoran Olive A'La Carte Sole Mare A'La Carte Sunset Bar Dolce Bar & Patisserie Kumm Beach Cafe Del Mar Disko

Miramare Beach Hotel'in ana restoranı olan Gusto'da, büyüleyici bir mutfak yolculuğuna çıkın. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra Akdeniz lezzetlerinin enfes birleşiminden oluşan restoranımızda eşsiz tadların deneyimini yaşayın. Akdeniz ve Ege Denizlerini birleştiren lezzeti Olive A'la Carte restoranda deneyin. Siz değerli misafirlerimize huzurlu açık hava ortamında sunulan en seçkin deniz ürünlerinin tadını çıkarın. Sole Mare A'la Carte restoranında İtalyan lezzetlerinin macerasını yaşayın. Taze el yapımı makarnaların, odun ateşinde pişirilen pizzaların ve keyif dolu yeni benzersiz lezzetlerin en seçkin tatları ile buluşmaya hazır olun. Tatiliniz sırasında Miramare Beach Hotel'deki Sunset Bar'da ferahlayın. Tatiliniz için özel olarak hazırlanan alkollü ve alkolsüz içecekleri tadabilirsiniz. Eşsiz lezzetler ile size lezzet şöleni yaşatacak bir lobi bar sizleri bekliyor. Dolce Bar & Patisserie'deki enfes lezzetleri keşfedin. Tatlı ve tuzlu lezzetlerin uyum içinde buluştuğu anları tatlandıran pastanemiz, tatilinizi güzelleştirecek lezzetler sunuyor. Kumm Beach Barda, sahilimizde deniz keyfine ara vermeden içeceklerinizi yudumlayıp lezzetli yemeklerimiz ile güzel zamanlar geçireceksiniz. A'la carte restoran düzenindeki atıştırmalık, bar hizmetinin kolaylığını deneyimleyin. Cafe Del Mar'ın lezzetlerini yakalayın. Öğle yemeklerinin sunumu ve gece yarısına kadar servis edilen leziz içeceklerle kendinizi ödün vermeden doyurun. Bu özel mekanda yerel lezzetlerle dolu öğle yemeklerini deneyimleyin. Otelimizin diskosunun canlı nabzını deneyimleyin; müzik, dans ve unutulmaz eğlence geceleri için bir araya gelen enerjiye şahit olun.