Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
swiperleft
swiperright

Kumm Beach

Galeri

Kumm Beach snack bar, sahilde deniz keyfine ara vermeden içeceklerinizi yudumlayıp lezzetli atıştırmalıklar ile güzel zamanlar geçireceğiniz cennetten bir köşe. Eşi benzeri olmayan bir lezzet yolculuğuna hazır olun.
Kumm Beach'in deniz havası ve dinamik atmosferiyle unutulmaz yaz hatıraları oluşturun.
Güneşlenirken lezzetli içeceklerin tadını çıkarın, Akdeniz mavisinin huzurlu dinginliğini kucaklayarak, duyularınızı yenileyerek yıl boyunca yaşadığınız yorgunluğunuzu atın.

Diğer Restoran Seçeneklerimiz

Olive A'La Carte

Olive À la Carte restoranda, Ege ve Akdeniz'in en taze ve kaliteli deniz ürünlerinin leziz tatlarını deneyimleyin. Gerçek bir gastronomi adresi olan Olive A'La Carte Restoran ile tatilize yeni deneyimler ekleyin.

Sunset Bar

Miramare Beach otelin girişinde bulunan Sunset Bar ile özel olarak hazırlanmış kokteyllerden çay ve kahve çeşitlerine kadar gün boyunca siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. İçeceğinizi alıp konfor ve lezzetin uyumunda harika bir zaman geçirin.

Sole Mare

Akdeniz'den ilham alan İtalyan mutfağının lezzetleri ile konukları buluşturan Sole Mare À la Carte restoran, taze el yapımı makarnanın, odun ateşinde pişmiş pizzanın ve diğer İtalyan lezzetlerinin otantik tatlarıyla sizi İtalyan lezzet rüzgaryla karşılar.