Hero Image
swiperleft
swiperright

Wellness

Wellness

Miramare Queen Hotel'de Masaj, cildiniz ve vücudunuz için gerçek bir armağan olacaktır. Profesyonel ellerden oluşan ekibimiz, vücudunuza ve ruhunuza iyi gelecek masaj hizmetleri sunmaktadır. Masaj terapistlerimizin sihirli dokunuşlarıyla stres, ağrı ve yorgunluğunuzu hafifletirsiniz. Otelimizde sunulan huzurlu ve rahatlatıcı hizmetlerden yararlanarak tatil deneyiminizi zenginleştirin.

Aromaterapi
Masajı


60 Min

Aromaterapi masajı sadece birçok rahatsızlıktan kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda cildi rahatlatır ve sizi negatif enerjiden arındırır.

Oryantal
Masaj


Geleneksel Bali, Thai masajı ve Shiatsu; toksinlerin vücuttan atılmasını teşvik eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücudu rahatlatmanın yanı sıra bu tür masajlar duygusal stresi azaltmaya da yardımcı olacaktır.

70

Karma
Masaj


60 Min

Isıtıcı etkiye sahip kremlerden yapılan özel bir karışımın kullanıldığı bir karışım masajı, sertlik ve kas ağrısı gibi hisleri hafifletir.

70

Klasik Yüz
Masajı


Klasik masaj ve güzellik uygulamaları sadece gençleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda yüzünüze de aynı esnekliği kazandıracaktır.

70

Bunu Hak Ediyorsunuz

Diğer Tatil Seçenekleri

Eğlenceler

Otelimizdeki tüm konuklara heyecan verici bir deneyim vadeden konseptiyle heyecan ve keyif dolu bir dünyanın kapılarını aralayın.

Çocuk Konsepti

Otelimizin kalbinde en küçük misafirlerimiz için unutulmaz anlar yaratan, harikalarla dolu çocuk konseptimizi keşfedin.

Plaj & Havuzlar

Büyüleyici plaj ve havuzlarımızla huzur ve eğlence dolu bir dünyayı keşfedin.