Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
Hero Image
swiperleft
swiperright

Spa & Wellness

Spa & Wellness

Miramare Beach Otel Spa’da her şey size huzurlu bir tatil sunmak için özel olarak tasarlandı. Burada dinlenecek, enerji depolayacak ve rahatlamanın verdiği hazzın doruklarına ulaşacaksınız. Tatiliniz boyunca vücudunuzu ve zihninizi canlandırmaya, ruhunuzu dinlendirmeye ne dersiniz? Türk kültüründe önemli bir yeri olan Türk hamamının, insan sağlığına büyük faydaları olup, tüm duyularınıza hitap ederek, şifa veren sıcaklığı ile sizi arındıracak.

Aromaterapi
Masajı


Toplam Süre: 60 Dk.

Aromaterapi masajı, çeşitli rahatsızlıkları hafifletmeye yardımcı olmanın yanı sıra cildin rahatlamasını ve negatif enerjinin vücuttan arınmasına yardımcı olmayı sağlar.

70

Oryantal
Masaj


Toplam Süre: 60 Dk.

Geleneksel Bali masajı, Thai masajı ve Shiatsu, vücuttaki toksinlerin atılmasını teşvik eden terapötik uygulamalardır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu tür masajlar, sadece fiziksel rahatlamaya neden olmakla kalmaz, aynı zamanda duygusal stresin azaltılmasına da yardımcı olur.

70

Karma
Masaj


Toplam Süre: 60 Dk.

Isıtıcı etkisi olan kremlerle yapılan özel bir karışım kullanılarak uygulanan masaj, sertlik ve kas ağrısı gibi hisleri giderir.

70

Klasik Yüz
Masajı


Toplam Süre: 60 Dk.

Kas sertliği ve ağrısı gibi hislerden kurtulmayı sağlayan, ısıtıcı etkili kremlerin özel bir karışımını ile uygulanan masaj, hafiflemenizi sağlar.

70

Bunu Hak Ediyorsunuz

Diğer Olanaklarımızı Keşfedin

Lezzetler

Seçkin restoranlarımızla bir lezzet senfonisi olan olağanüstü bir yemek deneyimini keşfedin.

Eğlence

Otelimizdeki tüm konuklara heyecan verici bir deneyim vadeden konseptiyle heyecan ve keyif dolu bir dünyanın kapılarını aralayın.

Kapalı Havuz

Sizi huzurun ve lüksün dingin anlarına davet eden enfes kapalı havuzumuzdaki zarafeti keşfedin.