Hero Image
Hero Image
Hero Image
swiperleft
swiperright

OLIVE A’La Carte

Galeri

Miramare Beach Hotel, Olive A'La Carte Restoranı'nda yalnızca damak tadıyla değil, ruhunuzu da doyuracak lezzet şöleni yolculuğuna çıkmaya hazırlanın.
Gerçek bir gastronomi adresi olan Olive A'La Carte Restoran ile Ege ve Akdeniz'in en taze ve kaliteli deniz ürünlerinin leziz tatlarını deneyimleyin.
Keyifli kahvaltılar ve özel akşam yemekleri için mükemmel olan açık hava restoranımızda kendinizi şımartın.
Lezzet deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için A'La Carte restorana bir defaya mahsus ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Diğer Restoran Seçeneklerimiz

Dolce Bar & Patisserie

Tatlı ve tuzlu lezzetlerin uyum içinde bir araya geldiği, damaklarınızda keyifli bir mutfak deneyimi yaşatan Dolce Bar & Patisserie, anları tatlandıran lezzetler ile tatilinizi güzelleştirecek atıştırmalıklar sunuyor.

Cafe Del Mar

Cafe Del Mar'da A'La Carte restoran hizmeti ile öğle yemeklerinize eşlik ederek, gece yarısına kadar servis edilen lezzetli içeceklerin tadını çıkarın.

Sole Mare

Akdeniz'den ilham alan İtalyan mutfağının lezzetleri ile konukları buluşturan Sole Mare À la Carte restoran, taze el yapımı makarnanın, odun ateşinde pişmiş pizzanın ve diğer İtalyan lezzetlerinin otantik tatlarıyla sizi İtalyan lezzet rüzgaryla karşılar.