Hero Image
swiperleft
swiperright

Açık Havuzlar

Ana Havuz Galeri

Ana Havuz

Miramare Queen Hotel'in 760 m² açık havuzu, zarif tasarımı ile benzersiz bir yüzme deneyimi sunar. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu havuzda, havuz kenarındaki şezlonglar ve şemsiyeler en üst düzeyde konfor sağlar. Havuzun hemen yanında bulunan bar, gün boyu enerjinizi koruyacak serinletici içecekler ve hafif atıştırmalıklar sunar. Dinlenmek ve eğlenmek isteyen misafirler için vazgeçilmez bir tatil noktasıdır.

Çocuk Havuzu Galeri

Çocuk Havuzu

Miramare Queen Hotel'in küçük misafirlerimizin güvenliği ve eğlencesi için özel olarak tasarlanmış 28 m²'lik çocuk havuzu, güvenli ve keyifli bir su eğlencesi sunar. Sığ havuz, çocukların ebeveynlerinin gözetimi altında kaygısızca şıpırdatmasına olanak tanırken, havuz kenarındaki şezlonglar ve şemsiyeler aile konforu sağlar. Küçük misafirlerimiz için güvenli bir ortamda eğlenmek için ideal bir yerdir.

Aqua Pool Galeri

Aqua Pool

Miramare Queen Hotel'in her yaş grubu için çeşitli su kaydıraklarına sahip özel havuz alanı, tüm aile için sonsuz eğlence sunuyor. Aqua Pool, eğlence ve macera dolu yaz günleri geçirmek için mükemmel bir yerdir.

Sports Pool Galeri

Sports Pool

Miramare Queen Hotel'in su aktiviteleri için tasarlanmış 235 m² spor havuzu, su voleybolu ve diğer eğlenceli oyunlar için mükemmeldir. Bu geniş havuz, konukların hareketli aktivitelere katılmasına olanak tanıyarak heyecan verici ve aktif bir ortam yaratıyor. Spor ve eğlenceye odaklanan havuz, Miramare Queen Hotel'in canlı atmosferi içinde boş zamanlarına bir doz adrenalin katmak isteyen konuklar için ideal bir ortam sunuyor.

Diğer Olanaklarımızı Keşfedin

Çocuklar

Otelimizin kalbinde en küçük misafirlerimiz için unutulmaz anlar yaratan, harikalarla dolu çocuk konseptimizi keşfedin.

Odalar

Otelimizde misafirlerimiz için titizlikle tasarlanmış olan odalarımızın üstün konfor ve lüks dünyasını keşfedin.

Wellness

Miramare Queen Hotel'in deneyiminizi artırmak için özel olarak tasarlanmış hizmetlerini keşfedin.